Wy o mnie

Poniżej znajdziecie opinie dotyczące moich usług.

69 komentarzy

 1. Watykan

  Bardzo dziękujemy Pani Aleksandro za wspaniale przekazaną wiedzę, za pokazanie wszystkich eksponatów godnych uwagi, za miło spędzony czas
  Zazdrościmy wiedzy i mega doświadczenia. Życzymy powodzenia i wszystkiego co najlepsze. I może do zobaczenia💞

 2. Łukasz Mruk

  To była magia. Prawdziwa przygoda i tym samym nauka którą na pewno zapamiętamy na długi czas. Pomimo że minął już miesiąc od niej to wciąż człowiek tym żyje. Jeszcze raz dziękujemy

 3. Mariusz

  Szczerze polecam spacery z Panią Aleksandrą. Niesamowita wiedza, zaangażowanie i wspaniała atmosfera. Cała rodzina przeżyła niezapomniane chwile. Serdecznie dziękujemy.

 4. Helena Gonda

  Dziękujemy jeszcze raz Pani Aleksandro za piękny spacer.

 5. Radwańska

  Pani Olu jesteśmy już w Polsce. Bardzo dziękujemy ⚘ za wspaniałe zwiedzanie z duza ilością wiedzy o Rzymie i jego historii . Super zorganizowane wycieczki. Chciałybyśmy bysmy to powtorzyc 😍
  Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia 💕

 6. Anna Hornowska

  Pani Olu, jeszcze raz pięknie Pani dziękuję za wczoraj! Rodzice zachwyceni ☺ pozdrawiam !

 7. Tadeusz Wysocki

  Pani Olu.
  Już jesteśmy w Polsce. Chcieliśmy jeszcze raz podziękować za wprowadzenie nas mentalne w miasto Rzym. Pani opowieści, wiedza i pomoc w ukierunkowaniu zwiedzania są nieocenione. Skorzystaliśmy ze wszystkich Pani wskazówek. Raz jeszcze serdecznie dziękujemy.
  –Tadeusz Wysocki + pozostała trójca

 8. Ks. Mariusz Kozłowski

  Szczęść Boże. Jeszcze raz bardzo dziękuję za oprowadzenie grupy po Rzymie. Życzę wszystkiego co najlepsze. Serdecznie pozdrawiam.

 9. Adrian Majewski

  Pani Olu, bardzo dziękuję za wspaniałą wycieczkę po Rzymie uzupełnioną niezwykle ciekawymi historiami. Cieszę się, że mieliśmy przyjemność Panią poznać. Życzę wszystkiego najlepszego! pozdrawiam serdecznie 

 10. Dorota i Rysiek z Trzebnicy

  Pani Aleksandro,

  Bardzo dziękujemy za oprowadzenie nas po zabytkach Rzymu antycznego i Watykanu w dniach 13-14 października 2022 roku. Ma Pani ogromną wiedzę o tych miejscach, ale także o historii Rzymu i pozostałego świata antycznego. Umie Pani tym zainteresować słuchaczy. Było nam bardzo miło Panią poznać i przy Pani pomocy poznać zabytki Rzymu.

 11. Anna i Michał

  Dzień dobry,

  dziękujemy za przepiękne i profesjonalne, pełne wspaniałych opowieści oprowadzenie po Watykanie i Rzymie w dniach 16.09.22 i 17.09.22.
  Do Rzymu na pewno wrócimy kiedyś.

  Serdecznie pozdrawiamy Anna i Michał z Krakowa

 12. Mirek

  Po 13 latach ponowne spotkanie z Panią Aleksandrą. Tym razem w dużo mniejszym gronie i tylko na Watykanie. Niemniej profesjonalizm ten sam, oczywiście godny polecenia. Polecam wszystkim jako przewodnika Panią Aleksandrę, którą serdecznie pozdrawiam. Dziękuję za spotkanie. Ks. Mirosław Friedrich. ?

 13. Joanna i Darek

  Pani Aleksandro, jeszcze raz bardzo dziękujemy za potężną dawkę wiedzy o Rzymie różnych epok. Mamy nadzieję że będziemy mieli jeszcze okazję tę wiedzę poszerzyć o kolejne klejnoty Rzymu. Pozdrawiamy Joanna i Darek

 14. Marcin Mierzyńśki

  Bardzo dziękuję, za spędzony czas, za cudowny spacer po Watykanie i Rzymie, spokojny, ciekawy, pełen żywej rozmowy. Pani Ola prawdziwą kobietą z klasą. Pozdrawiam i polecam szukającym przewodnika!

 15. Grzegorz i Ewa Kalla

  Pani Aleksandro,

  Bardzo serdecznie chcieliśmy z Ewą podziękować Pani za spędzony wspólnie czas w Rzymie.
  Bardzo się cieszymy, że mieliśmy możliwość skorzystać z Pani wiedzy.
  Jeżeli tylko będziemy planować powrót do Rzymu, będzie Pani pierwszą osobą, którą będę pytał o wolny termin:-)

  Życzymy Pani dużo zdrowia i sił:-)

  Pozdrawiamy
  Grzegorz i Ewa Kalla

 16. ks. Arkadiusz Tokarek

  Bardzo dziękuję Pani Aleksandro za dyspozycyjność, niesamowitą wiedzę, profesjonalizm z jakim ją Pani przekazuje i atmosferę, którą Pani stwarza oprowadzając nas po zabytkach Wiecznego Miasta.
  Jestem zawsze pod ogromnym wrażeniem.

 17. Rodzina Rajewskich i de Mezer

  Szanowna Pani Olu, Jeszcze raz bardzo dziękujemy za cudowny czas, niezwykle ciekawe i profesjonalne prowadzenie nas ścieżkami Rzymu różnych epok! Była to dla nas czysta przyjemność ! Bardzo serdecznie pozdrawiamy Rodzina Rajewskich i de Mezer ?

 18. Rodzina Radackich

  Bardzo dziękujemy za cały dzień jak i polecenie Melo. Niezmiennie pod wrażeniem wiedzy;););) do kolejnego razu;)

 19. Tomasz Czech

  Dziękuje bardzo jeszcze raz za przedstawienie historii starożytnego Rzymu i muzeów watykańskich w tak przystępny i ciekawy sposób. Pozdrawiam i przy następnej wizycie w Rzymie postaramy się jeszcze raz skorzystać z Pani usług.

 20. Emilianna Domnik i Dorota, Michał Biskup

  Droga pani Aleksandro, bardzo dziekujemy za tak mile spędzony czas, jest pani profesjonalna w każdym calu. Zawsze będziemy pamiętać czas spędzony wspólnie w jakże pieknym wiecznym mieście.

 21. Barbara

  Pani Aleksandra to cudowny przewodnik, korzystałam z jej usług dwukrotnie. Cierpliwa , pięknie i ciekawie przedstawia prezentowane obiekty. Trasy wycieczek w jej towarzystwie, a był ogromny upał, nie były męczące. Wręcz przeciwnie, czas płynął jak szalony. Proponuje i opisuje trasy dodatkowe do samodzielnego zwiedzania, podpowiada restauracje, potrawy. Podpowiada jak dojechać. Profesjonalna, przemiła. Bardzo żałuję, że nie zdążyłam skorzystać z innych tras, bo jest Pani przewodnikiem z ogromną wiedzą. Dziękuję serdecznie razem z mężem i synem. Mam nadzieję, że za rok się spotkamy.

 22. Uchmanowicz Bartosz

  Szanowna Pani Aleksandro, bardzo dziękujemy za profesjonalnie zorganizowane wycieczki po Rzymie i Watykanie. Pozdrawiamy!

 23. Agnieszka i Adam Okrutniak

  Pani Aleksandro,
  Dziękujemy za Pani zaangażowanie i profesjonalizm. Zwiedziliśmy z Panią Watykan, żałujemy, że nie umówiliśmy się na zwiedzanie z Panią pozostałych atrakcji Rzymu. Na pewno do zobaczenia ☺

 24. Katarzyna i Piotr Kowalscy

  Pani Aleksandro,
  Dziękujemy za 2 dni zwiedzania , było bardzo miło i profesjonalnie.bardzo dobra też polecona restauracja na Borgio Pio. Jeśli tylko ktoś z naszych znajomych będzie się wybierał do Rzymu na pewno zrekomendujemy Panią jako cicerone
  Pozdrawiamy
  Katarzyna i Piotr Kowalscy

 25. Barbara

  Pani Olu,
  bardzo dziękujemy za wspaniały czas z Panią w Rzymie.Być może za jakiś czas znowu się spotkamy.

  Pozdrawiam serdecznie
  Barbara

 26. Maciej BUKOWIECKI

  Witam Pani Olu,

  Idziemy ! Idziemy ! :):):)
  Trochę brakuje nam pani wołania.

  Bardzo miło spędziliśmy ostatni weekend. DZIĘKUJEMY za profesjonalną obsługę i miłą atmosferę, którą tworzy Pani podczas zwiedzania.

  Maciej Bukowiecki i znajomi.

 27. Zuzanna Gutkowska

  Chciałabym bardzo serdecznie podziękować w imieniu swoim i całego zespołu za współpracę z Panią w tym sezonie letnim :) Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni ze zwiedzania i mamy nadzieję kontynuować współpracę również w przyszłym roku :)

  Pozdrawiamy serdecznie,
  Zuzanna Gutkowska
  SHAKE IT! Operations Manager

 28. Antoni Toruński

  Było wspaniale. Dziękujemy. Na pewno odezwiemy się przy okazji następnej wizyty w Rzymie.

 29. Bogdan

  Serdeczne podziękowania za prfekcyjne przygotowanie naszego zwiedzania Watykanu oraz Rzymu Antycznego w dnia 29 -30 .04. 2016 r. Bardzo ciekawie i merytorycznie opowiadała Pani o Rzymie co pozwoliło nam lepiej zrozumieć historię miasta. Mimo dużej ilości turystów w tym czasie i strasznych kolejek po bilety do Watykanu wszytko było tak zorganizowane że nawet minuty nie staliśmy w żadnej kolejce i każdego dnia Pani Ola była na czas , jednym słowem pełen profesjonalizm. Dziękujemy bardzo i na pewno polecimy Panią naszym znajomym.

 30. Paula z rodzina

  Serdecznie dziekujemy za wspanialy spacer z mnostwem informacji i ciekawostek po Starozytnym Rzymie i Watykanie. Pozdrawiamy serdecznie :-)

 31. Monika Nawojczyk

  Dziękuje bardzo za pokazanie nam Rzymu i przekazanie wielu interesujących informacji,
  Mamy nadzieje na ponowne spotkanie, może Rzym o innej porze roku…
  Pozdrawiam serdecznie!

 32. Iza Frischke

  Bardzo dziękuje za poświęcony czas jak i organizacje naszego pobytu w Rzymie. Wszyscy są Panią oczarowani w szczególności za profesjonalizm i stworzenie milej atmosfery podczas zwiedzania. Wierze że ten wyjazd na długo zapadnie w pamięci wszystkim jej uczestnikom.
  Serdecznie pozdrawiam

 33. Anna Jerzy Woźniccy

  Pani Aleksandra jest najlepszym przewodnikiem jakiego kiedykolwiek poznaliśmy. Jesteśmy wdzięczni za pomoc i możliwość zwiedzenia Watykanu. Gdyby nie Pani Ola nie byłoby to możliwe. Jeżeli Rzym lub Watykan to tylko z Panią Olą – bardzo życzliwym i kompetentnym przewodnikiem.

 34. Kazimierz Stanczak

  Pani Aleksandro, bardzo dziękujemy za oprowadzanie nas po Rzymie. Dzieci są zachwycone, bardzo dużo zapamiętaly i już chcą wracać do wiecznego miasta. my tez jesteśmy bardzo zadowoleni.
  Będziemy Pania polecali naszym znajomym.
  pozdrawiam,
  Kazik Stanczak

  ps. bardzo spodobał nam się system komunikacji (odmiana walkie-talkie) w Watykanie. Może warto używać także chodząc po ulicach?

 35. MAŁGORZTA PROCEK

  Bardzo dziękujemy za miłe chwile spędzone w Rzymie i zwiedzanie Watykanu ekipa z BYDGOSZCZY postaramy się wrócić jeszcze raz.

 36. Bożena Mękarska

  Witam – bardzo dziekujemy za bardzo przyjemne i owocne zwiedzanie Watykanu i Rzymu.
  Rzym przepiekny i przepieknie opowiedziany.
  Dziekujemy raz jeszcze i mamy nadzieje do zobaczenia!

 37. Piotr Mingielewicz

  Pani Olu
  jestem, wraz z moimi przyjaciółmi, pod niesamowitym wrażeniem Pani profesjonalizmu i kobiecej charyzmy. Dwa dni spędzone pod Pani opieką to najlepsze co mogło nas spotkać w Rzymie.
  Każdy kto chce Rzym zobaczyć powinien bez chwili zastanowienia skorzystać z Pani opieki.
  Serdeczne pozdrowienia
  Piotr Mingielewicz

 38. Anna z mężem i rodzicami

  Serdecznie dziękujemy za wycieczkę po Watykanie. Było bardzo ciekawie, wiele informacji zostało nam w głowach. Polecimy wycieczki z Panią naszym znajomym.

 39. Bozena Jajszczak

  Dziękuję za oprowadzenie rodziców po Watykanie. Są pod ogromnym wrażeniem Pani wiedzy. Jeszcze raz dziekuję i pozdrawiam.

 40. zbigniew majka

  pelen profesjonalizm, ogromna wiedza i dar jej przekazania w tresciwej formie, to zaleta najwyzsza. Pani Olu dziekujemy
  E&Z Majka

 41. Marta&rodzinka

  Dopiero teraz, ale szczerze – bardzo dziekujemy za bardzo przyjemne i owocne zwiedzanie Rzymu.
  Meldujemy sie z Toskanii i tylko o czym marzymy, to wiecej slonca Smile

  Rzym przepiekny i przepieknie opowiedziany.

  Dziekujemy raz jeszcze i mamy nadzieje do zobaczenia!

 42. Magda z rodzinka

  Jeszcze raz dziękujemy za bardzo ciekawe oprowadzenie nas po muzeach watykanskich i Koloseum.

 43. Izabella Macionga

  Chciałabym jeszcze raz bardzo podziękować za oprowadzenie nas po ogrodach watykańskich, muzeum i Bazylice św. Piotra w dniu 22 września.
  Minęły dwa tygodnie a stale wspominamy nasz koleżeński pobyt w Rzymie.
  Zainspirowane Pani parasolką następnego dnia kupiłyśmy (dobrze się targując!) siedem kolorowych parasoli.
  Chroniły nas przed upałem i pomagały nie pogubić się.
  Chciałabym również podziękować za pomoc w uzyskaniu błogosławieństw.
  Dziś wszystko otrzymałam i bardzo mi się podobają.

 44. Małgorzta i Marek Dynakowscy

  Dzisiaj w nocy 16.07.2011r. wróciliśmy z Włoch. Po Ogrodach watykańskich i Bazylice oprowadzała nas pani Aleksandra Marzyńska. to było przeżycie, które do końca życia zostanie w naszej pamięci. Pani wiedza, sposób przekazania, ciepły głos zasługuje na najwyższe uznanie i podziękowanie. Brak słów, aby wyrazić, jak wspaniałe uczucia nam towarzyszyły podczas wędrówki z Panią. Chylimy przed Panią czoła i życzymy ogromu łask bożych oraz boskiego błogosławieństwa. mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy w Rzymie.

 45. Ewelina Grochowina

  Dzień dobry!
  Tydzień temu wraz z mężem Piotrem i przyjaciółmi byliśmy w Watykanie. Chciałam Pani podziękować za obsługę przewodnika po tym pięknym miejscu.
  Dzięki Pani zobaczyliśmy i mogliśmy podziwiać Watykan. Byliśmy bardzo zachwyceni. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.
  Zapraszamy na Kujawy. Prowadzę gospodarstwo rolne i zajmuję się projektowaniem i pielęgnacją ogrodów. Jeżeli będzie Pani w pobliżu to zapraszam.
  Z pozdrowieniami Ewelina i Piotr Grochowina

 46. Bogdan Dobrucki

  Bogdan Dobrucki
  Szanowna Pani Marzyńska,
  serdecznie dziękuję w imieniu całej naszej grupy i swoim szczególnie, za wspaniałą opiekę i pomoc w organizacji naszego wypadu do Rzymu.
  To niezapomniane chwile do których stale wracamy.
  Bez wspaniałego przewodnika i profesjonalnej obsługi nie dostrzegłoby się ani nie doceniło tego, co piękny Watykan i Rzym nam ofiarowywały.
  Bardzo Pani dziękuję!
  Pozdrawiam
  Bogdan Dobrucki
  Krakowskie Młodzieżowe Towarzystwo Przyjaciół Nauk i Sztuk w Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie

 47. Tomasz i Katarzyna Jankowscy

  Chcialbym bardzo serdecznie podziekowac raz jeszcze, za wielka pomoc w zwiedzanie Watykanu i Rzymu antycznego. Do dzis jestesmy pod wrazeniem Pani kompetencji i profesjonalizmu.

  Bardzo, bardzo dziekujemy.

  Spedzilismy wspanialy czas. Dojechalismy do Ostii i nad morze. Bylismy w katakumbach, bazylice sw. Jana i sw. Pawla. Dotarlismy do Swietych Schodow i do kosciola sw. Krzyza. Bylismy na Drodze Krzyzowej i na niedzielnej mszy na placu sw.Piotra. Weszlismy do Panteonu.

  Wspanialy wyjazd. I dzieki Pani bez kolejek.

  Serdecznie pozdrawiamy.

  Tomasz i Katarzyna Jankowscy a takze Stasio i Antek.

 48. Jarosław Kozicki

  Szanowna Pani Aleksandro,

  W imieniu naszej rodziny bardzo dziękuje za profesjonalne, doskonale zorganizowane, pełne emocji pokazanie nam Watykanu w dniu 18 września.

  Ta wycieczka pozostanie nam w pamięci na zawsze.

  Również Pani podpowiedź relaksu na plaży w Santa Severa pozwoliła nam spędzić tam bardzo miłe chwile.

  Z pozdrowieniami

 49. Halina Rybak

  Już kolejny raz korzystaliśmy z usług Pani Aleksandry.
  Jej wiedza i profesjonalizm pomogły nam w poznaniu tego niezwykłego miasta.
  Dziekujemy i polecamy !

  Halina Rybak Gdańsk

 50. Rafał Gontarczyk

  Zwiedzanie urokliwych miejsc z Panią Aleksandrą to sama przyjemność. Ogrody Watykańskie, Kaplica Sykstyńska i Bazylika św. Piotra odkryły swój urok podczas opowiadań Pani Aleksandry. Dziękujemy – grupa Poznań i Bydgoszcz.

 51. Violetta Zabłocka-Paluszek

  Spacer z panią Aleksandrą po urokliwych miejscach Rzymu i Watykanu to sama przyjemność.
  Pani Ola wytwarza wokół siebie niezwykłą, niepowtarzalną atmosferę.
  Imponuje wiedzą i profesjonalizmem.
  Bardzo gorąco dziękuję i polecam wszystkim.

 52. Ks. Mirosław Friedrich

  Właśnie wróciłem z 40 osobową grupą z Włoch. Po Rzymie oprowadzała nas pani Aleksandra. Zarówno ja, jak i cała grupa, jesteśmy pod wrażeniem fachowości i umiejętności naszej Przewodniczki.
  Z czystym sumieniem mogę polecić panią Aleksandrę, tym wszystkim, którzy chcą zwiedzić Rzym i to zwiedzić go naprawdę w sposób bardzo przyjemny i efektywny.
  Jeszcze raz serdeczne dzięki Pani Olu :-)

 53. andrzej knapczyk

  Witam, byłem w rzymie w lipcu 2008 i zarezerwowałem przewodnika P.Aleksandrę przez internet na kilka dni przed wyjazdem z Polski.Na umówione spotkanie z nami przyszła Pani przysłana przez p.Aleksandrę poieważ P.Aleksandra miała inną wycieczkę czy coś tam.Pani przewodnik była punktualna i towarzyszyła nam w obejśćiu całego Watykanu.Na koniec nazej wycieczki Pani dała nam kilka wskazówek jak się poruszać,gdzie są sklepy ,co jeszcze zobaczyć ,itd itd.Jestem zadowolony z przewodniczki i serdecznie wszystkim POLECAM.Warto wydać kilkadziesiąt euro na takiego przewodnika.Pozdrawiam i polecam.

 54. Małgosia Mulewicz-Żabówka

  Pani Aleksandra, na trasach wycieczek, które przeprowadza w pełni udowadnia swój profesjonalizm i zaangażowanie. Grupa, którą Pani Ola oprowadzała nie była najłatwiejsza, ponieważ składała się z trojga malusieńkich dzieci, dwóch babć i dwóch par osób dorosłych. Jednak każdy z tej wycieczki po Watykanie wyniósł dużo wiedzy i radości ze spotkania z historią. Ta Pani Przewodnik jest na prawdę godna polecenia. Następnym razem jak będę w Rzymie – nie będę się wahać i skorzystam z jej usług przewodnickich.

 55. Jolanta Nosewicz

  Bardzo gorąco polecam Panią Aleksandrę jako przewodnika po Muzeach Watykańskich! To był genialny pomysł, aby skorzystać z wiedzy takiego fantastycznego przewodnika w trakcie prywatnej, rodzinnej wycieczki. Bardzo kontaktowa, życzliwa, a przede wszystkim niezwykle kompetentna osoba. Polecam bardzo gorąco Pania Aleksandrę wszystkim, którzy indywidualnie udaja sie na zwiedzanie Watykanu. To naprawde idealny pomysl.
  Dziękujemy Pani Olu!

 56. Oliwia K.

  Ja byłam w Rzymie 3 lata temu =)
  Jest cudownie!
  Dziękuję pani za tą stronkę =)
  Pozdrawiam =)

 57. Martyna - pilot Almaturu

  Zawsze, gdy widzę, że moją grupę będzie oprowadzała Ola, wiem, że wszyscy moi podopieczni będą zadowoleni… Olu moja kochana zaspokajasz głód wiedzy moich spragnionych turystów…
  Do zobaczenia wkrótce!

 58. Iwona Samołuk

  Pani Ola oprowadzała przez trzy dni w lutym 2008 grupę, z którą przybyłam do Rzymu.Otwartość, profesjonalizm, życzliwość to atuty Pani Oli. Wspominamy tę wycieczkę często. Wszystkim zainteresowanym polecam wybór właśnie tej Przewodniczki a wtedy dni zpędzone w Rzymie będą się zawsze kojarzyły ze wspaniałą przygodą.
  Pozdrawiam

 59. ks. Damian Bednarski

  Wędrówka z Panią Aleksandrą po Ogrodach Watykańskich, zwiedzanie Muzeów Watykańskich oraz Bazyliki św. Piotra było czymś fascynującym! Cała nasza grupa z Górnego Śląska jest pani b.wdzięczna. Polecamy fachowego i niepowtarzalnego przewodnika!

 60. Mariola i Marcin Sedlaczek

  Mariola i Marcin Sedlaczek,Poznań
  W Rzymie po raz pierwszy.Serdecznie dziękujemy za nasz tygodniowy pobyt,za okazaną pomoc i życzliwość.Polecamy Panią Aleksandrę-naszego dobrego przewodnika i rezydenta z Rzymu.
  Rzym,czerwiec 2007r

 61. Anna Elas

  Była to nasz pierwsza wycieczka wraz z mężem do tak pięknego kraju. Pragniemy Pani z całego serca powiedzieć słowo „dziękujemy”!. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Pani wiedzy i osobowości. Życzymy pomyślności i wiele cierpliwości dla turystów.
  Pozdrawiają Anna I Ryszard z Kaszub. (Wycieczka z Gdańska pod opieką P. Michała 18-23.X.07)

 62. Emilka i Marian Bulińscy

  Dziękujemy Dziękujemy i po stokroć Dziękujemy, chwile z Panią i Pani wiedzą, pozostaną w myślach naszych na bardzo długo.

 63. Piotr Kruczek, pilot

  Polecam Olę jako świetną i kometentną zawodową przewodniczkę i pomoc w Rzymie, mając przyjemność już spory czas współpracować i korzystać z Jej wiedzy i znajomości Wiecznego Miasta i stolicy papiestwa.

  Pilot wycieczek Piotr Kruczek

 64. Basia

  Mieliśmy przyjemność już trzykrotnie korzystać z Pani usług. Serdecznie dziękujemy za pokazanie nam w sposób bardzo profesjonalny uroków Rzymu.

 65. Alicja

  Dzisiaj wydrukowalam moje zdjecia z Rzymu, są przepiękne. Pełne miłych wspomnien. Bardzo Ci dziękujemy za wspaniałą opiekę nad nami i wspaniałe, profesionalne przybliżenie nam historii tego miasta. Ja z wielkim płaczem wracałam do Ameryki.

 66. Zbigniew

  Chcemy Pani podziękowac za bardzo miłe chwile spędzone razem. Gratuluję oraz jednocześnie zazdroszczę
  profesjonalizmu, ogromnej wiedzy i oczywiście doświadczenia.

 67. Julia i Andrzej

  Jeszcze raz dziekujemy serdecznie za uroczy spacer po zabytkach rzymu i milą atmosferę. Informacje, ktore nam pani przekazala z pewnoscią się przydadzą dzieciom w szkole. Restaurację, którą nam Pani polecila byla rewelacyjna.

 68. Concordia

  Sanowna Pani Olu.

  Biuro Podróży „Concordia” pragnie w imieniu całego personelu złożyć na Pani ręce serdeczne podziękowanie za przebiegającą w spaniałej atmosferze współprace. Sezon letni uważamy za wyjątkowo udany, między innymi dzięki Pani fachowej obsłudze naszych grup.

 69. Sylwia i Tadeusz

  Serdecznie dziękujemy za te wspaniałe chwile spędzone razem. Dla nas Rzym nabral innego wymiaru dzieki Pani.

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *