Tomasz Czech

Dziękuje bardzo jeszcze raz za przedstawienie historii starożytnego Rzymu i muzeów watykańskich w tak przystępny i ciekawy sposób. Pozdrawiam i przy następnej wizycie w Rzymie postaramy się jeszcze raz skorzystać z Pani usług.

Rodzina Rajewskich i de Mezer

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za cudowny czas, niezwykle ciekawe i profesjonalne prowadzenie nas ścieżkami Rzymu różnych epok! Była to dla nas czysta przyjemność! Bardzo serdecznie pozdrawiamy!

Pilot wycieczek Piotr Kruczek

Polecam Olę jako świetną i kompetentną zawodową przewodniczkę i pomoc w Rzymie, mając przyjemność już spory czas współpracować i korzystać z Jej wiedzy i znajomości Wiecznego Miasta oraz Watykanu.

Mariola i Marcin Sedlaczek

W Rzymie po raz pierwszy. Serdecznie dziękujemy za nasz tygodniowy pobyt, za okazaną pomoc i życzliwość. Polecamy Panią Aleksandrę – naszego dobrego rezydenta i przewodnika po Rzymie.

ks. Damian Bednarski

Wędrówka z Panią Aleksandrą po Ogrodach Watykańskich, zwiedzanie Muzeów Watykańskich oraz Bazyliki św. Piotra było czymś fascynującym! Cała nasza grupa z Górnego Śląska jest pani b.wdzięczna. Polecamy fachowego i niepowtarzalnego przewodnika po...