O mnie

15Jeden z najsłynniejszych stylistów mody włoskiej mediolańczyk Giorgio Armani powiedział, że jeżeli pozostanie w Rzymie więcej niż 3 dni to już nigdy stąd nie wyjedzie. Rzym uracza nie tylko turystów ale i Rzymianie kochają swoje miasto na wskroś i recytują że jedno życie nie wystarczy żeby poznać to miasto… Zresztą i ja pokochałam to miasto od zaraz kiedy przybyłam tutaj w 1976 roku i do dnia dzisiejszego jestem zafascynowana jego urokiem i historią.

10

Odkrywam codziennie z pasją to miasto i chciałabym również państwa zachęcić do wspólnego zwiedzania. 25 milionów turystów rocznie odwiedza Rzym… Ci którzy przyjeżdżają po raz pierwszy zaraz planują powrót bo czują niedosyt. CI którzy odwiedzają Rzym co roku – za każdym razem odkrywają coś nowego. Ci którzy wpadają tylko na weekend żeby pooddychać atmosferą urokliwych uliczek i uraczać się witrynami wielkich stylistów. Moim zadaniem jest zaspokoić państwa zainteresowania, zaplanować wasz czas pobytu i w zależności od upodobań przybliżyć historię tego pięknego miasta.

05Dla zainteresowanych starożytnością są rzymskie Fora. Ci którzy kochają malarstwo będą wędrować po muzeach watykańskich do oporu żeby podziwiać dzieła Michała Anioła i Rafaela, ci którzy chcą poczuć tajemniczą atmosferę średniowiecza odwiedzą kościoły paleochrześcijańskie, zafascynowani barokiem będą podziwiać na placach rzymskich fontanny Berniniego.

Dla odważnych jest otwarte wejście na kopułę bazyliki Św. Piotra gdzie widok na 7 wzgórz, prawie 30 dzwonnic i 40 kopuł rzymskich wstrzymuje oddech turysty. Ci którzy przyjeżdżają umocnić swoją wiarę spędzają nawet cały dzień w Watykanie, spacerując po ogrodach watykańskich, odwiedzając grób Św. Piotra, a wytrwali także podziemia bazyliki. Zatem zapraszam i do zobaczenia w Rzymie!

Oferuję:

  • Pomoc w zorganizowaniu waszego pobytu w Rzymie,
  • Tworzenie indywidualnych programów zwiedzania,
  • Porady w znalezieniu dobrego noclegu,
  • Propozycje poruszania się po mieście,
  • Rezerwacje biletów do muzeów.